Hiina igavene osad Co Limited
WhatsApp: +8613328990097    Skype: Genset-Parts   
Wechat: +8613328990097   
Tooted

Perkins 404D - 22G seeria mootor diisel generaator elektriline 12V või 24V väljalülitus Stop Solenoid klapi 185206084 U85206452 185206451 U85206520 U85206522 samaväärse FG Wilson sulgeda Solenoid 10000-15223 10000-47899

OEM osa Number: 185206084 osa nimi: kütuse sulgemiseni Solenoid spetsifikatsioon: 12 v OEM kvaliteediga rakendus: Perkins 404D-2306 22G C seeria Rigmaster MTS T4-6 | RISKIJUHTIMISKAVA 14-6 | RMC 14-6 | RISKIJUHTIMISKAVA 104 | RISKIJUHTIMISKAVA 10-40 | RISKIJUHTIMISKAVA 10-4 | RISKIJUHTIMISKAVA 110 | lg10 viide fotod seotud toota Perkins 185206084 Perkins...

Chat Now
Parameetrid

OEM osa Number:185206084
Osa nimetus:Kütuse sulgemiseni Solenoid
Spetsifikatsioon:
12 v
OEM kvaliteediga
Kasutamine:
Perkins 404D-2306 22G C seeria Rigmaster MTS T4-6 | RISKIJUHTIMISKAVA 14-6 | RMC 14-6 | RISKIJUHTIMISKAVA 104 | RISKIJUHTIMISKAVA 10-40 | RISKIJUHTIMISKAVA 10-4 | RISKIJUHTIMISKAVA 110 | lg10
Reference Photos
SeotudToota
Perkins 185206084
Perkins 185206192
Perkins 185206420
Perkins 185206450
Perkins 185206452
Perkins U85206520
Perkins U85206451
Perkins U85206452
Juhime teie tähelepanu:
Kahjustatud toode

Toote kahjustumise korral palun saatke pildid näitavad kahju kohaletoimetamine 48 tunni jooksul ja saame ning nυude esitamise ja teile asendustoote tulla...
Tagastab
Meie toodete tagastamisel tuleb esitada: kauba Number, arve Number, oma aadressi, oma Skype, e-posti, WhatsApp, jälgimise, tagastamise ning.
Pakume vaid toetuste, kui tulu on esimese 60 päeva jooksul nii ühtegi deklaratsiooni pärast tähtaja parandamise või asendamise teel. Ainult maksame tagasi shipping, kui toodet ei ole esimese 30 päeva jooksul. Kui te ei järgi see tõenäoliselt viivitus protsessi tagasisaatmispoliitika.
Pildid
Pildid ei ole alati täpne toote. Mõnikord võib kasutada OEM pilt või erinevat värvi toode, vaid pildi eesmärk on pakkuda teile stiili ja specs toote. Kui te ei ole kindel, kas osad on lisatud kinnitage enne ostu. Kui üks meie tooted on OEM me riik seda sellisena osa brändi. Müüme OEM ja järelturu tooted. Kui te ei ole kindel, pidage enne ostu.
Kontaktandmed:
TEL: + 86-592-7115297
MOB: + 86-13328990097
Email:sales@enginegensetparts.com Info@enginegensetparts.com
Skype: Genset-osad
WhatsApp: +8613328990097
Viber: +8613328990097
QQ: 1411994668
WeChat: 1411994668

Igavene osad on üks juhtivaid tootjaid, pakkudes originaal ja ehtne perkins 404d - 22g seeria mootor diisel generaator elektriline 12v või 24v väljalülitus stop solenoid valve 185206084 u85206452 185206451 u85206520 u85206522 samaväärse fg wilson sulgeda solenoid 10000-15223 10000-47899. Võttes antud valdkonnale spetsialiseerunud aastaid, pakume klientidele OEM toodete asendamine. Tere tulemast hulgi-kvaliteedi, vastupidav ja odav aftermarket toodete siin.

Hot Tags: Perkins 404d - 22g seeria mootor diisel generaator elektriline 12v või 24v väljalülitus stop solenoid valve 185206084 u85206452 185206451 u85206520 u85206522 samaväärse fg wilson sulgeda solenoid 10000-15223 10000-47899 tootjad, hulgi, järelturu, ehtne, originaal, odav, OEM, asendamine
Seonduvad tooted

Toote kategooria

Kiirendatud

Copyright © Hiina igavene osad Co Limited